Beletrie
- Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 70 Další »
AJTMATOV, Čingiz: Popraviště
Beletrie
Lidové nakladatelství, Praha 1989. 2. vydání.
- Vázané, s obálkou. Výborný stav.
Cena:110.00KčALLEN, Woody: Bez peří
Beletrie
Argo, Praha 1995. Přeložili Dana Hábová a Michael Žantovský. Edice AAA, sv. 12.
- Celoplátěná vazba, obálka. Velmi dobrý stav.
Kniha už je prodanáCena:75.00KčAMICIS, de Edmondo: Srdce
Beletrie » Dobrodružné
Vydal Šeba, Praha 30 léta. Celostránkovými černobílými přílohami ilustroval ak. malíř O. Číla. 232 str.
- Celoplátěná vazba bez obálky, dobrý stav.Cena:140.00KčAMIS, K. - CONQUEST, R.: Egyptologové
Beletrie
Odeon, Praha 1969. 1. vydání.
- Vázané, s trochu natrženou obálkou. Listy mírně zažloutlé, jinak výborný stav.
Cena:120.00KčAPOLLINAIRE, G.: Kacíř a spol.
Beletrie
Státní nakladatelství krásné literatury a umění, Praha 1965. 1. úplné vydání.
- Vázané, s opravenou obálkou. Výborný stav.
Cena:240.00KčAPULEIUS: Zlatý osel
Beletrie
Svoboda, Praha 1974. Antická knihovna sv. 22.
- Vázané, s obálkou. Výborný stav.
Kniha už je prodanáCena:120.00KčARAGON, Louis: Basilejské zvony
Beletrie
Rudolf Schütz, Praha 1947. 2. vydání. Titulní list a fontispice Toyen.
- Brožované, bez obálky. Výborný stav.
Cena:90.00KčARBES, Jakub: Elegie života
Beletrie
B. Kočí, Praha 1926.
- Vázané, bez obálky. Vlastnické razítko. Výborný stav.
Cena:100.00KčARBES, Jakub: Romaneta
Beletrie
Jos. R. Vilímek, Praha 1940. Ilustr.: Fr. Tichý. Svatý Xaverius, Ukřižovaná, Newtonův mozek.
- Vázané, vazba opravená, bez obálky. Výborný stav.
Kniha už je prodanáCena:150.00KčARGUS, Frank: Očistec lásky
Beletrie
Rodina, Praha. 35. sv. Červené knihovny.
- Vázané, bez obálky. Velmi dobrý stav.
Cena:80.00KčARIOSTO, Ludovico: Zuřivý Roland
Beletrie
Odeon, Praha 1974. 1. vydání. Ve vyprávění a výběru Itala Calvina.
- Vázané, s obálkou. Výborný stav.
Cena:110.00KčARMSTRONG, Richard: Zakleté moře
Beletrie » Dobrodružné
Albatros, PRAHA 1972.
KOD, svazek 125, ilustroval Zdeněk Brdlík. Vázané, omyvatelné desky, velmi dobrý stav.
Cena:70.00KčASIMOV, I.: Sny robotů
Beletrie » Dobrodružné
Knižní klub, Praha 1996. 1. vydání v souboru Robouniversum Isaaca Asimova 8. sv. Všech 8 knih 1.000,-.
- Vázané, desky lamino. Výborný stav.
Kniha už je prodanáCena:170.00KčASIMOV, I.: Vize robotů
Beletrie » Dobrodružné
Knižní klub, Praha 1994. 1. vydání v souboru Robouniversum Isaaca Asimova I.sv. Všech 8 knih 1.000,-.
- Vázané, desky lamino. Výborný stav.
Kniha už je prodanáCena:170.00KčAŠKENAZY, Ludvík: Sto ohňů
Beletrie
Mír, Praha 1952. Sedm povídek o dobrých lidech.
-Celoplátěná vazba s obálkou poznamenanou časem, jinak výborný stav.
Cena:130.00KčAUSTENOVÁ, Jane: Anna Elliotová
Beletrie
Odeon, Praha 1968. 1. vydání.
- Brožované, s obálkou. Výborný stav.
Cena:100.00KčAUSTENOVÁ, Jane: Emma
Beletrie
Svoboda, Praha 1982. 1. vydání. Ilustr.: A. Born.
- Celoplátěná vazba, bez obálky. Výborný stav.
Kniha už je prodanáCena:170.00KčAUSTENOVÁ, Jane: Pýcha a předsudek
Beletrie
Odeon, Praha 1967. 1. vydání v Odeonu.
- Vázané, s obálkou. Výborný stav.
Kniha už je prodanáCena:160.00KčAYMÉ, Marcel: Zelená kobyla
Beletrie
Odeon, Praha 1966. Ilustr. B. Štěpán.
- Celoplátěná vazba mírně uvolněná, s dole natrženou obálkou. Jinak velmi dobrý stav.
Kniha už je prodanáCena:180.00KčBAAR, J. Š.: Farská panička
Beletrie
Nakladatelstké družstvo Máje, Praha.
- Vázané. Zadní předsádka se skvrnami, vlastnické razítko. Dobrý stav.
Cena:150.00Kč- Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 70 Další »



















