Dětské
- Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 42 Další »
ADLOVI, Zdeněk a Věra: Krásná a slavná
Dětské|Pragensia
Vydal Albatros, Praha 1973. Vyšlo v Klubu mladých čtenářů. Ilustroval a graficky upravil Jindřich Kovařík. Kniha je dětskou encyklopedií o Praze. 256 str. formátu menší A3.
- Celoplátěná vazba s lehce na krajích poškozenou obálkou jinak výborný stav.Cena:170.00KčALEX, Joe: Černé koráby (2 svazky)
Dětské
Albatros, Praha 1979. 1. vydání. Ilustr. Zd. Mézl.
- Vázané, desky lamino. KOD sv. 151. Výborný stav.
Cena:160.00KčAMADES, Joan: Katalánské pohádky
Dětské
Státní nakladatelství dětské knihy, Praha 1961. Ilustr. M. Tittelbachová.
- Vázané, desky lamino. Velmi dobrý stav.
Cena:80.00KčANDERSEN, Hans Christian: Pohádky
Dětské|Ilustrované » TRNKA, Jiří
Vydal Albatros Praha 1990.
V plátně, s obálkou, výborný stav. Ilustroval Jiří Trnka.
Kniha už je prodanáCena:110.00KčANDERSEN, H. Ch.: Pohádky a povídky (2 svazky)
Dětské|Ilustrované » BOUDA, Cyril
Státní nakladatelství krásné literatury, hudby a umění, Praha 1955. 2. vydání. Ilustr. C. Bouda.
- Vázané, s obálkou odřenou a ušpiněnou, jinak výborný stav.
Kniha už je prodanáCena:400.00KčANDERSEN, H. Ch.: Sněhová královna
Dětské
Vydal Albatros, Praha 1987. Bohatě ilustrovala Dgmar Berková. 176 str.
- Celoplátěná vazba s obálkou, velmi dobrý až výborný stav.Cena:120.00KčANNO, Masaičiró - ANNO, Micumasa
Dětské
Albatros, Praha 1987. 1. vydání.
- Vázané, s obálkou. Výborný stav.
Cena:70.00KčAYMÉ, Marcel - ZMATLÍKOVÁ, Helena: Pohádky kocoura Moura
Dětské
Státní nakladatelství dětské knihy, praha 1965. 1. vydání.
- Vázané, desky lamino. Velmi dobrý stav.
Kniha už je prodanáCena:120.00KčBABÁNEK, Karel: O elfu Zvonkovi
Dětské
Vydaly Českomoravské podniky tiskařské a vydavatelské, Praha 20 léta. Ilustroval celostránkovými barevnými přílohami a kresbami v textu O. Štáfl. 80 str.
- Poloplátěná vazba s titulním listem nalepeným na teskách. Výborný stav.Cena:350.00KčBADIGIN, Konstantin: Dobyvatelé ledových moří
Dětské
Státní nakladatelství dětské literatury, Praha 1968. 2. vydání. Ilustr. L. Ševčík.
- Vázané, desky lamino. KOD sv. 105. Mírně zažloutlé, jinak výborný stav.
Cena:100.00KčBALÁZS, Béla: O hodném panáčkovi, staré žábě a velké násobilce
Dětské
Vydala Svoboda, Praha 1947. Celostránkovými černobílými přílohami i kresbami v textu ilustroval Antonín Pelc. 144 str.
- Poloplátěná vazba bez obálky, velmi dobrý stav.Kniha už je prodanáCena:120.00KčBALL, G. - BEDNÁŘOVÁ, E.: Schovávaná se sluníčkem
Dětské
Lidové nakladatelství, Praha 1986. 1. vydání. 88 str., ilustr. E. bednářová.
- Vázané, desky lamino. Výborný stav. Velký formát. P
Cena:120.00KčBARTOŠ, F. S.: Tajemství domu na samotě
Dětské
Nákl. vlastním, Praha. Ilustr. V. Novák.
- Vázané, bez obálky. Ne hřbetě trochu poškozeno, jinak výborný stav.
Kniha už je prodanáCena:150.00KčBASS, Eduard: Na lodi za pohádkou (vyd. 1957)
Dětské
Vydalo St. nakl. dětské knihy, Praha 1957. Soubor pohádek, 68 barevnými obrázky ilustroval Vladimír Brezovský. 140 str.
- Poloplátěná vazba bez obálky, polovina listu se stránkami 73 a 74 chybí, jinak dobrý stav.Cena:85.00KčBASS, Eduard: Na lodi za pohádkou (vyd. 1969)
Dětské
Státní nakladatelství dětské knihy, Praha 1969. 2. vydání. Ilustr.: J. Běhounek.
- Celoplátěná vazba bez obálky. Listy mírně zažloutlé, velmi dobrý stav.
Cena:180.00KčBATLIČKA, Otakar: Tanec na stožáru
Dětské
Albatros, Praha 1979. 1. vydání. Ilustr.: M. Rittstein. Z pozůstalosti vybral a zpracovalB. Jírek.
- Celoplátěná vazba s obálkou. Výborný stav.
Cena:190.00KčBAUEROVÁ, Anna: Návrat na pohoří Zlatého koně
Dětské
Mladá fronta, Praha 1978. 1. vydání. 268 str, 8 str. přílohy. Ilustr. Pavel Bílek.
- Vázané, s obálkou. Výborný stav.
Cena:80.00KčBEDNÁŘ, Kamil - JIŘINCOVÁ, Ludmila: Labutí jezero
Dětské
Vydala Artia, Praha 1970. Vyšlo v edici "Balety". Na motivy baletu vypravuje K. Bednář. Bohatě ilustrovala L. Jiřincová. 64 str.
- Celoplátěná vazba s obálkou která je poničená roztržením a citlivě vyspravena jinak výborný stav.Cena:240.00KčBEDNÁŘ, Kamil: Johanes doktor Faust
Dětské|Umění » Divadlo » Divadelní hry
Státní nakladatelství dětské knihy, Praha 1959. 2. vydání (v SNDK první). Il. Miloslav Troup.
- Vázané, s obálkou trochu špinavou a odřenou. Jinak výborný stav.
Cena:250.00KčBEDNÁŘ, Kamil: Zuzanka a mořeplavci na Vltavě
Dětské
Státní nakladatelství dětské knihy, Praha 1961. 1. vydání. Ilustr. M. Bognerová.
- Vázané, bez obálky. Velmi dobrý stav.
Cena:130.00Kč- Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 42 Další »















