Edice OKO
- Stránky: 1 2 Další »
ČIHAŘ, Jiří: Naše hory
Edice OKO
Vydal Albatros, Praha 1976. Vyšlo v edici OKO sv. 43. Ilustrace Antonín Pospíšil. 320 str.
- Tuhá vazba v laminovaných deskách, velmi dobrý stav.Kniha už je prodanáCena:100.00KčDURDÍK, Tomáš: České hrady
Edice OKO|Historie
Albatros, Praha 1984. 1. vydání. OKO sv. 61.
- Vázané, desky lamino. Vazba uvolněná, jinak výborný stav.
Cena:130.00KčELSTNER, F. A.: Dobrodružnou stezkou II. díl
Edice OKO
Vydalo St. nakl. dětské knihy, Praha 1965. Vyšlo v edici OKO sv. 18/II.. Ilustroval Jiří Tesař. 380 str.
- Tuhá vazba v laminovaných deskách, velmi dobrý stav.Kniha už je prodanáCena:110.00KčELSTNER, F. A.: Dovedu to!
Edice OKO
Vydalo St. nakl. dětské knihy, Praha 1962. Vyšlo v edici OKO sv. 5. Ilustroval Jiří Tesař. 280 str.
- Tuhá vazba v laminovaných deskách, laminace na přední straně rýhovaná, jinak dobrý stav.Kniha už je prodanáCena:95.00KčFEUERSTEIN, Karel: Letadla včera , dnes a zítra
Edice OKO|Technická literatura
Vydalo St. nakl. dětské knihy, Praha 1963. Vyšlo v edici OKO sv. 8. Ilustrovala Milena Kadlecová. 232 str.
- Tuhá vazba v laminovaných deskách, kniha má asi 2 cm dlouhou prasklinu v ohybu hřbetu jinak dobrý až velmi dobrý stav.Kniha už je prodanáCena:120.00KčHANOUSEK, Ivan - LACINA, Jiří: Naši slavní sportovci
Edice OKO
Vydal Albatros, Praha 1987. Vyšlo v edici OKO sv. 68. Ilustroval Vladimír Urban. 416 str.
- Tuhá vazba v laminovaných deskách, výborný stav.Cena:120.00KčHEROUT, Jaroslav: Naše stavební památky
Edice OKO|Umění » Architektura
Vydal Albatros, Praha 1975. Vyšlo v edici OKO sv. 41. Ilustrovala Eva Smrčinová. 512 str.
- Tuhá vazba v laminovaných deskách, výborný stav.Kniha už je prodanáCena:120.00KčJANÁČEK, J. - LOUDA, J.: České erby
Edice OKO|Historie|Různé
Albatros, Praha 1988. 2. rozšíř. vydání. OKO sv. 34.
- Vázané, desky lamino. Výborný stav.
Kniha už je prodanáCena:160.00KčKLAPETEK, Josef: Abrakadabra - malá kouzelnická učebnice
Edice OKO
Vydal Albatros, Praha 1970. Vyšlo v edici OKO sv. 30. Ilustrovali Adolf Born, Dagmar Kornfeldová a Josef Klapetek. 304 str.
- Tuhá vazba v laminovaných deskách, výborný stav.Kniha už je prodanáCena:120.00KčKLECZEK, Josip: Naše Slunce
Edice OKO
Vydal Albatros, Praha 1984. Vyšlo v edici OKO sv. 59. Ilustroval Vladimír Rosol.
- Tuhá vazba v laminovaných deskách, výborný stav.Cena:120.00KčKLECZEK, Josip: Naše Souhvězdí
Edice OKO
Vydal Albatros, Praha 2000. Vyšlo v edici OKO sv. 33. Ilustroval Vladimír Rocman.
- Tuhá vazba v laminovaných deskách, výborný stav.Cena:120.00KčKOTLABA, F. - PROCHÁZKA, F.: Naše houby
Edice OKO|Přírodní vědy
SNDK, Praha 1965.
Edice OKO, svazek 20, první vydání, velmi dobrý stav.
Kniha už je prodanáCena:140.00KčKOUBSKÝ, Pavel: Planety naší sluneční soustavy
Edice OKO
Vydal Albatros, Praha 1988. Vyšlo v edici OKO sv. 65. Ilustroval Miroslav Komínek. 368 str.
- Tuhá vazba v deskách bez laminace, výborný stav.Cena:120.00KčKOUŘIMSKÝ, Jiří - SOLOVJEV, Jan: Naše nerosty
Edice OKO|Přírodní vědy
SNDK, Praha 1966.
Edice OKO, svazek 21, Ilustrace Jan Solovjev, velmi dobrý stav.
Kniha už je prodanáCena:120.00KčKYZLINK, Jaroslav: Sestroj si doma
Dětské|Edice OKO|Technická literatura
Albatros, Praha 1977. 1. vydání. Návody z elektrotechniky. Ilustr. M. Rada a P. Pospíšil. OKO sv. 51.
- Vázané, desky lamino. Velmi dobrý stav.
Kniha už je prodanáCena:120.00KčLETOŠNÍKOVÁ, Libuše - HERČÍK Josef: Zbraně, šerm a mečíři
Edice OKO
Albatros, Praha 1983.
Edice OKO, svazek 55, dost používané, lehce ušmudlané.
Kniha už je prodanáCena:110.00KčLOUDA, Jiří - HERČÍK, Josef: Česká města
Edice OKO
Vydal Albatros, Praha 1974. Vyšlo v edici OKO sv. 12.
- Tuhá vazba v laminovaných deskách, výborný stav.Kniha už je prodanáCena:120.00KčMOUCHA, J. - CHOC, Vl.: Naši denní motýli
Edice OKO|Přírodní vědy
Albatros, Praha 1980. 2. vydání. 228 stran. 35. sv. edice OKO.
- Vázané, desky lamino. Výborný stav.
Kniha už je prodanáCena:140.00KčPATOČKA, Karel: Kouzla s rostlinami
Edice OKO|Přírodní vědy
Vydalo St. nakl. dětské knihy, Praha 1961. Vyšlo v edici OKO sv. 3. Ilustroval Miroslav Štolfa. 254 str.
- Tuhá vazba v laminovaných deskách, velmi dobrý až výborný stav.Kniha už je prodanáCena:120.00KčRozum do kapsy (2.vydání, 1973)
Edice OKO
Albatros, praha 1973.
Edice OKO, svazek 16, ilustroval F. Skála, hřbet opravovaný izolepou, jinak nepoškozeno.
Kniha už je prodanáCena:50.00Kč- Stránky: 1 2 Další »








