Historie
- Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
ANDĚL, Rudolf: Husitství v severních Čechách
Historie|Místopis
Severočeské krajské nakladatelství, Liberec. 1961. 1. vydání. Mapové přílohy, čb fotografie obrazů a dokumetů. Ruské a německé resumé.
- Vázané, bez obálky. Výborný stav.
Kniha už je prodanáCena:150.00KčANDĚL, Rudolf: Husitství v severních Čechách
Historie
Severočeské krajské nakladatelství, Liberec. 1961. 1. vydání. Mapové přílohy, čb fotografie obrazů a dokumetů. Ruské a německé resumé.
- Vázané, bez obálky. Výborný stav.
Cena:150.00KčANDĚL, Rudolf - TECHNIK, Svatopluk: Český Dub
Historie|Místopis
Vydalo Severočeské nakladatelství 1991.
Historie, současnost i perspektivy města 1291 - 1991. Fotografie Iva Borisjuková. V plátně, s obálkou, v levém rohu natrženou a slepenou, jinak výborný stav.
Cena:300.00KčANTONOVOVÁ, BONGARD-LEVIN, KOTOVSKIJ: Dějiny Indie
Historie
Vydala Svoboda, Praha 1980. Z ruského originálu přeložili, doplnili, výběr z litetury a rejstříky sestavili P. Vavroušek a P. Jandourek. 676 str.
- Celoplátěná vazba bez obálky, výborný stav.Cena:120.00KčArcheologické rozhledy XLVI - 1994/2
Historie|Periodika
Archeologický ústav AV ČR, Praha.
- Brožované. Velmi dobrý stav.
Cena:60.00KčAUGUSTA, Josef: Opolidé a předlidé
Historie|Přírodní vědy|Ilustrované » BURIAN, Zdeněk
Mladá fronta, Praha 1961. 1. vydání. Ilustr. Zd. Burian.
- Celoplátěná vazba s obálkou. Výborný stav.
Cena:380.00KčBAUM, Wilhelm: Císař Zikmund
Historie
Mladá fronta, Praha 1996. 1. vydání. Kostnice, Hus a války proti Turkům.
- Vázané s obálkou. Výborný stav.
Kniha už je prodanáCena:160.00KčBELLONCIOVÁ, Maria: Lucrezia Borgia. Její život a doba
Historie
Odeon, Praha 1968. 1. vydání. 525 stran. Barevné obr. přílohy.
- Vázané, s obálkou. Výborný stav.
Cena:210.00KčBENDA, Antonín: Hrady Země České
Historie|Místopis
Vydal Jan Kobes, Praha 1942. 1 vydání. Kresbami vyzdobil Mir. Mariquita. Fotografie Zeman, Illek a Paul. Příběhy 47 hradů, 240 str.
- Polokožená vazba bez obálky, vynikající stav.Cena:220.00KčBINZER: Dějiny revoluce francouzské - Faster, Otto: V pavučinách. Román z pražského života.
Beletrie|Historie
I. L. Kober, Praha 1895. Svázáno s románem V pavučinách, které vydal F. Šimáček, Praha 1906.
- Vázané, bez obálky. Podpis vlastníka. "Dějiny" velmi dobrý stav, druhý román ohmataný.
Cena:200.00KčBÖTTGER,Walter: Kultura ve staré Číně
Historie|Umění » Výtvarné umění
Panorama, Praha 1984.
V plátně, obálka na okrajích lehce potrhaná, jinak velmi dobrý stav.
Cena:200.00KčBRENTJES, Burchard: Zlatý věk lidstva
Historie
Orbis, Praha 1973. 1. vydání. 232 stran, 114 fotogr., 124 kreseb v textu.
- Celoplátěná vazba s mírně opotřebenou obálkou. Výborný stav.
Cena:120.00KčBREWER, Derek: Chaucer a jeho svět
Historie|Jazykověda a literatura
Vydal Odeon, Praha 1978. Z anglického originálu přeložil Alois Bejblík, verše z Canterburských povídek přeložil F. Vrba. Kniha obsahuje velké množství obrazového materiálu, rejstřík a seznam použité literatury. 224 str.
- Celoplátěná vazba s obálkou, výborný stavKniha už je prodanáCena:140.00KčBUDÍN, Stanislav: USA - Portrét národa
Historie
Svoboda, Karlovy Vary, 1. vydání, 1948.
Vázané v plátně. Původně brožované, potrhaná obálka vložena. Dobrý stav.
1. svazek edice "Přátelé demokratické Ameriky".
Cena:90.00KčBURIAN, Jan: Římské impérium
Historie
Svoboda - Libertas, Praha 1994. 1. vydání. Vrchol a proměny antické civilizace. 236 stran.
- Vázané s obálkou. Výborný stav.
Kniha už je prodanáCena:140.00KčBURIAN, J. - OLIVA, P.: Civilizace starověkého středomoří
Historie|Různé
Svoboda, Praha 1984. 1. vydání. 547 stran. Velký formát.
- Vázané, s obálkou. Vlastnické razítko. Výborný stav.
Kniha už je prodanáCena:240.00KčBURLAND, A. Cottie: Amerika před Kolumbem
Historie
Vydala Mladá fronta, Praha 1975. Vyšlo v edici "Velké epochy kultury". Z anglického originálu přeložila Věra Nosková. Srovnávací chronologickou tabulku světových kultur sestavil doc. dr. Miroslav Hroch s kolektivem. Kniha je vybavena velkým množstvím kvalitního obrazového materiálu. 304 str.
- Celoplátěná vazba s obálkou, velmi dobrý stav.Cena:200.00KčCERAM, C. W.: Bohové, hroby a učenci (vyd. 1975)
Historie
Orbis, Praha 1975. Iustrace převzaty z původního díla. 3. vydání (v Orbisu první).
- Vázané, s obálkou. Výborný stav.
Cena:170.00KčCERAM, C. W.: Oživená minulost
Historie
Orbis, Praha 1972. Dějiny archeologie v obrazech. 2. vydání. 356 str. textu, 16 str. bar. příloh.
- Vázané, s obálkou. Výborný stav.
Cena:100.00KčCOMPAGNI, D. - VILLANI, G.: Florentské kroniky doby Dantovy
Historie|Jazykověda a literatura
Odeon, Praha 1969? 637 str., obr. přílohy čb.
- Vázané, s obálkou. Výborný stav.
Kniha už je prodanáCena:150.00Kč- Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
















