Ilustrované
- Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 13 Další »
ALEŠ, Mikoláš.: Špalíček národních písní a říkadel
Umění » Výtvarné umění|Ilustrované » ALEŠ, Mikoláš
Vydal Orbis, Praha 1951
Vázané v plátně, výborný stav, A4.
Cena:180.00KčANDERSEN, Hans Christian: Pohádky
Dětské|Ilustrované » TRNKA, Jiří
Vydal Albatros Praha 1990.
V plátně, s obálkou, výborný stav. Ilustroval Jiří Trnka.
Kniha už je prodanáCena:110.00KčANDERSEN, H. Ch.: Pohádky a povídky (2 svazky)
Dětské|Ilustrované » BOUDA, Cyril
Státní nakladatelství krásné literatury, hudby a umění, Praha 1955. 2. vydání. Ilustr. C. Bouda.
- Vázané, s obálkou odřenou a ušpiněnou, jinak výborný stav.
Kniha už je prodanáCena:400.00KčAUGUSTA, Josef: Opolidé a předlidé
Historie|Přírodní vědy|Ilustrované » BURIAN, Zdeněk
Mladá fronta, Praha 1961. 1. vydání. Ilustr. Zd. Burian.
- Celoplátěná vazba s obálkou. Výborný stav.
Cena:380.00KčBORSKÁ, Ilona: Příběh staršího bratra. Vyprávění o Josefu Čapkovi
Různé|Ilustrované » ČAPEK, Josef
Albatros, Praha 1987. 1. vydání. Vyprávění o Josefu Čapkovi.
- Vázané, s obálkou. Vazba u zadní předsádky uvolněná, jinak výborný stav.
Cena:110.00KčBRANALD, Adolf: Dědeček automobil (vyd. 1966)
Beletrie|Dětské|Ilustrované » LHOTÁK, Kamil
vyd. Státní nakl. dětské knihy Praha 1966 v klubu mladých čtenářů, ilustrace (209 v textu) a obálka Kamil Lhoták. 256 str.
- plátěná vazba, přebal drobně natržen na horním okraji jinak velmi dobrý stav.Kniha už je prodanáCena:210.00KčBRANALD, Adolf: Dědeček automobil (vyd. 1972)
Beletrie|Ilustrované » LHOTÁK, Kamil
Albatros, Praha 1972. 4. vydání v Albatrosu. Ilustr. K.. Lhoták.
- Vázané, bez obálky. Zadní předsádka utržená, jinak výborný stav.
Kniha už je prodanáCena:210.00KčBRANALD, Adolf: My od divadla - životy herců
Umění » Divadlo|Ilustrované » BOUDA, Cyril
Vydalo Panorama, Praha 1983. Ilustroval a graficky upravil Cyril Bouda. Životopisné poznámky napsali a slovníčkem doplnili D. Čeporanová a J. Pömerl. 344 str.
- Celoplátěná vazba s obálkou, výborný stav.Cena:120.00KčBRANALD, Adolf: Stříbrná paruka
Beletrie|Ilustrované » BOUDA, Cyril
Československý spisovatel, Praha 1968.
Obálku a vazbu navrhl a kresbami vyzdobil Cyril Bouda. Vázané v plátně s neporušenou obálkou, výborný stav.
Cena:150.00KčCELLINI, Benvenuto: Vlastní životopis
Beletrie|Ilustrované » BOUDA, Cyril
Odeon, Praha 1976.
Předmluvu napsal V. V. Štech, původní rytiny Cyrila Boudy. V plátně, s obálkou, velmi dobrý stav.
Cena:160.00KčCERVANTES - JOHN, Jaromír: Příběhy dona Quijota (vyd. 1941)
Beletrie » Krásná literatura|Ilustrované » TICHÝ, František
Vydal Orbis, Praha 1941. Celostránkovými barevnými i černobílými přílohami vyzdobil František Tichý. 358 str.
- Poloplátěná vazba bez obálky, desky lehce zažloutlé jinak velmi dobrý až výborný stav.Cena:360.00KčCERVANTES - JOHN, J.: Příběhy dona Quijota (vyd. 1984)
Beletrie » Krásná literatura|Dětské|Ilustrované » TICHÝ, František
Albatros, Praha 1984. 4. vydání v Albatrosu. Ilustr.: Fr. Tichý.
- Celoplátěná vazba s mírně opotřebenou obálkou. Výborný stav.
Kniha už je prodanáCena:130.00KčCIBULA, Václav: Nové pražské pověsti
Beletrie|Ilustrované » BOUDA, Cyril
Panorama, Praha 1989. 2. vydání. Ilustr. C. Bouda.
- Celoplátěná vazba, bez obálky. Výborný stav.
Cena:130.00KčCIBULA, V.: Pražské pověsti
Beletrie|Ilustrované » BOUDA, Cyril
Panorama, Praha 1983. 3. upravené vydání. Il. C. Bouda. 480 str., 162 ilustrací.
- Vázané, s obálkou. Výborný stav.
Kniha už je prodanáCena:230.00KčCirkus a varieté Františka Tichého
Různé|Umění » Výtvarné umění|Ilustrované » TICHÝ, František
Odeon, Praha 1967. 1. vydání. Kresby Fr. Tichého doprovázené výběrem textů různých českých autorů.
- Brožované, odlepené desky na jedné straně, jinak výborný stav.
Cena:70.00KčCURWOOD, J. O.: Muži statečných srdcí
Beletrie » Dobrodružné|Ilustrované » BURIAN, Zdeněk
Novina, Praha 1935. Ilustr.: Zd. Burian.
- Vázané, bez obálky. Vazba ve hřbetu opravená. Výborný stav.
Kniha už je prodanáCena:250.00KčČAPEK, Karel a Josef: Jak vzniká divadelní hra a průvodce po zákulisí
Umění » Divadlo|Ilustrované » ČAPEK, Josef
Štorch M. O. dr., Praha 1925.
Lidová knihovna Aventina sv. 15. Obrázky Josefa Čapka, brožované, velmi dobrý stav, 82 stran.
Kniha už je prodanáCena:380.00KčČAPEK, Karel: Devatero pohádek
Dětské|Ilustrované » ČAPEK, Josef
Albatros, Praha 1986. Ilustr. J. Čapek. 7. vydání.
- Vázané, desky lamino. Výborný stav.
Kniha už je prodanáCena:100.00KčČAPEK, Karel: Jak vzniká divadelní hra. Jak se dělá film
Umění » Divadlo|Umění » Film|Ilustrované » ČAPEK, Josef
Orbis, Praha 1966. 10. a 9. vydání. Ilustr. J. Čapek.
- Vázané, s obálkou. Výborný stav.
Cena:130.00KčČAPEK, Karel: Kniha apokryfů (vyd. 1983, il. Bouda)
Beletrie|Ilustrované » BOUDA, Cyril
Vydal Čs. spisovatel, Praha 1983. Vyšlo v edici "Slunovrat" ilustrovaná řada. Bohatě ilustroval Cyril Bouda. 232 str.
- Celoplátěná vazba s obálkou, velmi dobrý až výborný stav.Kniha už je prodanáCena:230.00Kč- Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 13 Další »
















