Jazykověda a literatura
- Stránky: 1 2 3 4 Další »
A Choice of Kipling's Prose
Jazykověda a literatura|Cizojazyčné
Faber and Faber, London Boston 1987. 448 stran.
- Brožované. Výborný stav.
Kniha už je prodanáCena:90.00KčAlmanach Kmene 1930 - 1931
Bibliofilie|Jazykověda a literatura
Klub moderních nakladatelů Kmen Praha 1930. Redigoval F. X. Šalda, upravil Karel Teige. Fotogr. přílohy.
- Brožované, obálka roztržená, jinak výborný stav.
Cena:340.00KčAlmanach Kmene 1934 - 1935
Bibliofilie|Jazykověda a literatura
Vydal Kmen, klub nakladatelů v Praze, redigoval Jaroslav Seifert. Kresba na str. 36 od F. Bidla, na str. 79 a 150 od A. Hoffmeistera, na str. od V. Silovského.
Grafická úprava a ostatní kresby od J. Švába. 400 str.
- Původní brož s obálkou, ohyby na hřbetě lehce odřeny, velmi dobrý stav.Cena:340.00KčAlmanach Kmene 1936 - 1937
Bibliofilie|Jazykověda a literatura
Vydal Kmen, klub nakladatelů v Praze, redigoval a upravil Jos. Čapek. 312 str.
- Původní brož s obálkou, hřbet v horní a dolní části prasklý, za předsádkou prasklá vazba, jinak dobrý stav.Kniha už je prodanáCena:340.00KčBITNAR, Vilém: Zrození barokového básníka
Jazykověda a literatura|Poezie
Vyd. edice Jitro, Praha l. Páně 1940
Antologie z přírodní lyriky českého baroku, sestavil a poznámkami doprovodil V. Bitnar.
Brožovaná vazba, dobrý stav, mírně poškozená obálka, především hřbet.
Cena:450.00KčBREWER, Derek: Chaucer a jeho svět
Historie|Jazykověda a literatura
Vydal Odeon, Praha 1978. Z anglického originálu přeložil Alois Bejblík, verše z Canterburských povídek přeložil F. Vrba. Kniha obsahuje velké množství obrazového materiálu, rejstřík a seznam použité literatury. 224 str.
- Celoplátěná vazba s obálkou, výborný stavKniha už je prodanáCena:140.00KčCOMPAGNI, D. - VILLANI, G.: Florentské kroniky doby Dantovy
Historie|Jazykověda a literatura
Odeon, Praha 1969? 637 str., obr. přílohy čb.
- Vázané, s obálkou. Výborný stav.
Kniha už je prodanáCena:150.00KčČERNÝ, Václav: Staročeská milostná lyrika
Jazykověda a literatura|Poezie
vyd. Vydavatelství Družstevní práce 1948, 320 str. + 30 obr. v příloze. Odborné pojednání které se věnuje lyrice především románských národů.
Obsahuje množství odkazů na odbornou literaturu.
- poloplátěná vazba, obálka lehce poškozena užíváním jinak velmi dobrý stav.Kniha už je prodanáCena:100.00KčDějiny francouzské literatury 19. a 20. stol. 1. díl 1789-1870
Jazykověda a literatura
Academia, Praha 1981. 2. vydání. 660 str. (53 obr.), 9 příloh (43 obr., 1 textová tabule).
- Vázané s mírně poškozenou obálkou. Výborný stav.
Kniha už je prodanáCena:150.00KčDIETZFELBINGER, Konrad: Kafkovo tajemství
Jazykověda a literatura
Volvox Globator, Praha 1999. 1. Vydání.
- Vázané, s obálkou. Výborný stav.
Cena:140.00KčDopisy Jaroslava Vrchlického se Sofií Podlipskou z let 1875-1876
Historie|Jazykověda a literatura|Různé
Fr. Borový, Praha 1917. S úvodní studií F. X. Šaldy a s literárně historickými poznámkami V. Brtníka. Vložené faksimile dopisu JV a SP. Vepsáno věnování.
- Vázané, bez obálky. Výborný stav.
Kniha už je prodanáCena:130.00KčDUBSKÝ, Josef: Španělsko-český slovník
Jazykověda a literatura|Různé
Státní pedagogické nakladatelství, Praha 1963. 2. vydání.
- Vázané, desky lamino. Velmi dobrý stav.
Cena:180.00KčECKERMANN, J. P.: Hovory s Goethem (1823-1832)
Filozofie a náboženství|Jazykověda a literatura
Pavel Prokop, Praha 1941.
Brožované, úprava a obálka Jiřího Frimla. 52. svazek Lidové knihovny. Dobrý stav, okraje obálky na několika místech lehce polámané.
Cena:210.00KčEzra Pound - mistr těch, kteří vědí
Jazykověda a literatura|Různé
Votobia, Olomouc 1995. Pět esejů. Fotografická a bibliografická příloha.
- Vázané s obálkou. Výborný stav.
Kniha už je prodanáCena:180.00KčFINGAL, Petr: O láskách Jana Nerudy
Jazykověda a literatura|Různé
Hejda a Zbroj, Mladá Boleslav 1934. 102 stran.
- Celoplátěná vazba, bez obálky. Velmi dobrý stav.
Cena:70.00KčFLAJŠHANS, V.: Náš jazyk mateřský
Jazykověda a literatura
Česká grafická unie a. s., Praha 1924. Dějiny jazyka českého a vývoj spisovné slovenštiny. Se snímky textů, podobiznami spisovatelů atd.
- Vázané, bez obálky. Desky mírně ušpiněné. Velmi dobrý stav.
Cena:250.00KčFOGLAR, Jaroslav: Po stopách Rychlých šípů
Beletrie » Dobrodružné|Jazykověda a literatura
Československý spisovatel, Praha 1959. 1. vydání.
- Vázané, s mírně poškozenou obálkou. Velmi dobrý stav.
Cena:80.00KčFRIČ, J. V.: Paměti (1. svazek)
Jazykověda a literatura
Státní nakladatelství krásné literatury, hudby a umění, Praha 1957. 4. vydání (v SNKLHU první). 570 str., obr. přílohy.
- Celoplátěná vazba, bez obálky. Výborný stav.
Cena:350.00KčFRIČ, J. V.: Paměti (2. svazek)
Historie|Jazykověda a literatura
Státní nakladatelství krásné literatury, hudby a umění, Praha 1960. 4. vydání (v SNKLHU první). 732 str., obr. přílohy.
- Celoplátěná vazba, bez obálky. Výborný stav.
Cena:350.00KčGABRIELOVÁ, D. - PAUR, J. - ZEMAN, J.: Slovník znakové řeči
Jazykověda a literatura
Horizont, Praha 1988.
Chybí úvodní strana, jinak kompletní, vázané v plátně, 351 str. Přední i zadní list citlivě vlepen, jinak dobrý stav.
Kniha už je prodanáCena:200.00Kč- Stránky: 1 2 3 4 Další »
















