Národopis
- Stránky: 1 2 3 Další »
BERNATZIK, H. A.: Gari-Gari
Cestopisy|Národopis|Cizojazyčné
Deutsche Buch-Gemeinschaft Berlin 1930.
- Vázané, bez obálky. Výborný stav.
Cena:350.00KčBRADÁČ, Josef: Perly východu
Dětské|Národopis
Pražská akciová tiskárna, Praha 1922. Ilustr.: K. O. Muttich. První kniha východních pohádek a povídek.
- Vázané, bez obálky. Poznamenáno užíváním. Dobrý stav.
Cena:180.00KčČeské a moravské pohádky
Dětské|Národopis
Albatros, Praha 1980. 2. vydání. Vybral a ilustroval Adolf Zábranský.
- Vázané, s obálkou mírně poškozenou, opravenou. Jinak výborný stav.
Cena:90.00KčDVOŘÁČEK, Karel: Stará píseň
Dětské|Národopis
Profil, Ostrava 1967. 1. vydání. Ilustr.: Jan Provazník. Zkazky a lidová vyprávění.
- Celoplátěná vazba s mírně poškozenou ale opravenou obálkou. Jinak výborný stav.
Cena:80.00KčERBEN, Karel Jaromír: Dvacet pět lidových písní na jeden a týž nápěv
Národopis|Poezie
Vydal Antonín Plechatý, Praha 1944, nestránkováno, vydání první.
Z díla "Prostonárodní písně a říkadla" vybral a sestavil Josef E. Jankovec, graficky upravil Vladimír Janský. Veršované texty doprovozeny i notovým záznamem. Originální složené a nerozřezané tiskové archy, výborný stav.
Cena:120.00KčERBEN, K. J.: Prostonárodní písně a říkadla
Národopis|Ilustrované
Vydal Sfinx, Praha 1939. II. vydání. Vyzdobeno reprodukcemi obrazů M. Alše, V. Barvitia, A. Dvořáka, P. Maixnera, J. Mánesa, L. Marolda, J. Prouska, G. Schulze, J. Schwaigra, K. Svobody a A. Waldhausera. Typo a vazba J. Štýrský. 456 str.
- Původní brož bez obálky, velmi dobrý stavCena:440.00KčFRIČ, Alberto Vojtěch: Dlouhý lovec - dobrodružství u Indiánů Kaďuveů
Beletrie » Dobrodružné|Národopis|Ilustrované » BURIAN, Zdeněk
Olympia, Praha 1985. Ilustr. Zd. Burian. 6. vydání, v Olympii první.
- Vázané, desky lamino, bez obálky. Výborný stav.
Cena:130.00KčGOLOMBEK, B. - VALENTA, E.: Jan Welzl - Ledové povídky
Beletrie|Cestopisy|Národopis
Fr. Borový, Praha 1934.
- Brožované, ve hřbetě uvolněné, jinak výborný stav.
Kniha už je prodanáCena:180.00KčHARRER, Heinrich: Sedm let v Tibetu
Cestopisy|Národopis|Různé
Olympia, Praha 1966. 1. vydání.
- Celoplátěná vazba, bez obálky. Výborný stav.
Kniha už je prodanáCena:100.00KčHORÁK, Antonín: O Slovanech úplně jinak
Národopis|Různé
Lípa - A. J. Rychlík, Vizovice 1991. 1. vydání. 320 stran. 125 čb. ilustrací.
- Brožované, bez obálky. Výborný stav.
Kniha už je prodanáCena:70.00KčHORÁK, Jiří: Oheň na sněhu
Beletrie|Národopis|Různé
Argo, Praha 1998. 1. vydání. Mýty sibiřských lovců. Ilustr. Libor Beránek.
- Vázané, s obálkou. Výborný stav.
Cena:140.00KčKARADŽIČ, V. S.: Srbské lidové pohádky
Beletrie|Dětské|Národopis
SNKLHU, Praha 1959. 1. vydání. 441 stran.
- Celoplátěná vazba s potrhanou a opravenou obálkou. Jinak výborný stav. P
Kniha už je prodanáCena:160.00KčKELLER, Werner: Etruskové
Národopis|Různé
Orbis, Praha 1974. 1. vydání. 388 stran textu, 32 str. přílohy.
- Celoplátěná vazba s obálkou. Výborný stav.
Cena:120.00KčKILIANOVÁ, E. - MENŠÍK, St. - RICHTER, V.: O stříbrné podkově
Beletrie|Národopis
Blok, Brno 1986. 96 stran. Ilustr.: Vlasta Baránková. Pověsti z jižní a jihozápadní Moravy.
- Vázané, desky lamino. Výborný stav.
Kniha už je prodanáCena:140.00KčKINCL, Jiří V.: Bylo - nebylo
Historie|Národopis
Kvádr, spol. s.r.o., Praha 1944
Obálka, ilustrace a úprava Stanislav Ulman, vydání první.
Legendy, povídky a bajky afrických domorodců. Brožované vydání, lehce poškozené používáním.
Cena:150.00KčKLÍMA, V. - KUBICA, V. - WOKOUN, A.: Safari za africkou kulturou
Cestopisy|Místopis|Národopis|Umění » Výtvarné umění
Práce, Praha 1983. 1. vydání. 448 stran, 64 str. příloh.
- Celoplátěná vazba s obálkou. Výborný stav.
Cena:240.00KčKLUSÁK, Vladimír: Slovácké písně s hudeckým doprovodem
Národopis|Umění » Hudba
Naše vojsko, Praha 1. vydání. Lidové písně pro vojenské soubory.
- Celoplátěná vazba s obálkou. Dobrý stav.
Cena:110.00KčKREJČÍ, P. - PROCHÁZKOVÁ, J.: Písně, tance a lidé v Podkrkonoší
Národopis|Umění » Hudba
Kruh, Hradec Králové 1984. 1. vydání. Fotogr. přílohy.
- Celoplátěná vazby, bez obálky. Výborný stav.
Cena:120.00KčKUBA, Ludvík: Čtení o Lužici
Národopis|Různé
Družstevní práce, Praha 1925. Množství barevných příloh. Mapka.
- Brožované, velmi dobrý stav.
Cena:200.00KčKUCHYNKA, Josef: České vánoce
Národopis|Různé
Ant. Dědourek, Třebechovice p. Orebem 1947. 1. vydání.
- Vázané, bez obálky, vazba opravená. Velmi dobrý stav. Příručka pro mikulášské a vánoční besídky. Básničky, povídky, scénky.
Kniha už je prodanáCena:70.00Kč- Stránky: 1 2 3 Další »



















