Novinky
Nové přírůstky jsou řazeny sestupně dle data přidání.
- Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 194 Další »
MOLIÈRE: Lakomec - Misantrop - Tartuffe
Umění » Divadlo » Divadelní hry
Mladá fronta, Praha 1966. 1. vydání.
- Celoplátěná vazba s obálkou poškozenou. Jinak výborný stav.
Cena:130.00KčJIRÁSEK, Alois: Lucerna
Umění » Divadlo » Divadelní hry
Divadelní nakladatelství a knihkupectví Otakar Růžička, Praha 1945. 15. vydání.
- Brožované, desky se skvrnou a červenými čmáranci. Jinak velmi dobrý stav.
Cena:80.00KčŠKVORECKÝ, Josef: Sedmiramenný svícen
Beletrie
Svaz protifašistických bojovníků, Praha 1965. 2. vydání. Ilustr. Fr. hudeček.
- Vázané, s obálkou trošku odřenou, jinak výborný stav.
Cena:140.00KčZÁVADA, Vilém: Ve skořápce země
Poezie
Československý spisovatel, Praha 1987. 1. vydání výboru.
- Vázané, s obálkou. Výborný stav.
Cena:110.00KčDONNE, John: Komu zvoní hrana
Poezie|Různé
Československý spisovatel, Praha 1987. 1. vydání.
- Vázané, s obálkou. Výborný stav.
Cena:90.00KčFOWLES, John: Francouzova milenka
Beletrie
Nakladatelství MhT, Praha 1995. 2. vydání, v MhT první.
- Vázané, s obálkou. Výborný stav.
Cena:160.00KčHistorie utěšené a kratochvilné
Beletrie
Družstevní práce, Praha 1941. Výbor z české krásné prózy XVI. a XVII. století.
- Celoplátěná vazba s poškozenu obálkou. Jinak výborný stav. Vlastnické razítko.
Cena:100.00KčChrudimsko
Místopis|Umění » Fotografie
Kruh, Hradec Králové 1989. 1. vydání. Text J. Sommer, bar. i čb. foto M. Majer, P. Sýkora. Cizojazyčná resumé.
- Vázané, s obálkou. Výborný stav.
Cena:120.00KčDEFOE, Daniel: Robinson Crusoe (ilustr. A. Born)
Beletrie
Odeon, Praha 1986. V Odeonu 2. vydání. Ilustr. A. Born.
- Vázané, s obálkou. Výborný stav.
Cena:300.00KčPODEŠVOVÁ, Marie: Když slunce září
Beletrie
Profil, Ostrava 1978. 1. vydání. Ilustr. Fr. Podešva.
- Celoplátěná vazba, bez obálky. výborný stav.
Cena:80.00KčHAŠEK, Jaroslav a druzí
Beletrie
Československý spisovatel, Praha 1976. 1. vydání. Ilustr. Zdeněk Mézl.
- Vázané, s obálkou. Výborný stav.
Cena:120.00KčTURNEROVÁ, E. - MOUDRÁ, P.: Marcelčino štěstí
Beletrie
Vojtěch Šeba, Praha. Il. Fr. Horník.
- Vázané, s obálkou potrhanou. Jinak velmi dobrý stav.
Cena:130.00KčLONDON, Jack: Mořský vlk a jiné příběhy z moře
Beletrie » Dobrodružné
Svoboda, Praha 1989. 1. vydání v tomto překladu a uspořádání. Ilustr. Vl. Novák a M. Hůrka.
- Vázané, s obálkou. Výborný stav. Velký formát. P
Cena:100.00KčSTAŠEK, Antal: Nedokončený obraz
Beletrie
Nakladatelství Knihovny "Česká beletrie", Praha 1927-1928. 4. vydání.
- Vázané, desky poškozené vodou, jinak velmi dobrý stav.
Cena:100.00KčZOLA, E.: Hřích abbého Moureta - Jeho excelence Evžen Rougon
Beletrie
Státní nakladatelství krásné literatury, hudby a umění, Praha 1960. 1. vydání v SNKLHU.
- Celoplátěná vazba, bez obálky. Výborný stav.
Cena:100.00KčPODEŠVOVÁ, Marie: Jen jednu růži
Beletrie
profil, Ostrava 1979. 1. vydání.
- Celoplátěná vazba, bez obálky. Výborný stav.
Cena:80.00KčPODEŠVOVÁ, Marie: Jeden život
Beletrie
profil, Ostrava 1975. 1. vydání.
- Celoplátěná vazba, bez obálky. Velmi dobrý stav.
Cena:80.00KčKarlovy Vary
Místopis
Orbis, Praha 1964. 2. vydání. 125 obr. příloh. Cizojazyčná resumé.
- celoplátěná vazba, bez obálky. Výborný stav.
Cena:90.00KčREITMANNOVÁ, J.: Na shledanou, Sojčata!
Dětské
Státní nakladatelství dětské knihy, Praha 1955. 1. vydání. Ilustr. V. Vrbová-Kotrbová.
- Vázané, bez obálky. Velmi dobrý stav.
Cena:120.00KčNĚMEC, František: Soudničky aneb loučení s Rokrštem
Beletrie
Československý spisovatel, Praha 1971. 9. vydání (v ČS třetí). Il. Ant. Pelc.
- Vázané, s obálkou. Výborný stav.
Cena:80.00Kč- Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 194 Další »




















