Periodika
- Stránky: 1
ABC - ročník 1962
Periodika
Vydala Mladá fronta, Praha 1962.
- Komletní ročník, svázán do tuhých desek, výborný stav.Kniha už je prodanáCena:500.00KčArcheologické rozhledy XLVI - 1994/2
Historie|Periodika
Archeologický ústav AV ČR, Praha.
- Brožované. Velmi dobrý stav.
Cena:60.00KčČeská dívka. Příloha Krásného čtení.
Periodika|Různé
Alois Holub, Lysá nad Labem, 1906-1907. Ročník III.
- Vázané, desky poškozené, listy zažloutlé. Dobrý stav.
Cena:300.00KčČeskoslovenský film - El Cine Checoslovaco - 1964, španělská mutace
Periodika|Umění » Film
Sedm svázaných čísel magazínu který prezentoval Čs. film na Karlovarském festivalu. Velmi kvalitně tištěné periodikum zabývající se jednotlivými filmy, jak textem tak obrazově (velké množství filmových fotografií a filmových tvůrců)
- Celoplátěná vazba formátu A3, výborný stav.Kniha už je prodanáCena:170.00KčFestivalový deník - Karlovy Vary 1964
Periodika|Umění » Film
Kompletní svázaný deník. Velké množství článků a fotografií o uvedených filmech a společenském dění na festivalu.
- Tuhá omyvatelná vazba formátu A3, výborný stav.Kniha už je prodanáCena:190.00KčJARO. Pokrokový časopis pro děti
Dětské|Periodika
Tiskový výbor Českoslovanské sociálně demokratické strany dělnické, Praha 1909. Ilustr. mj. M. Aleš, G. Doré, A. Scheiner, I. Bilibin. Ročník II. 191 stran.
- Šitá vazba. Dobrý stav.
Cena:200.00KčMalý čtenář (1892)
Dětské|Periodika|Různé
Jos. R. Vilímek, Praha 1892.
Časopis pro českou mládež, ročník jedenadvacátý. Vybaveno mnoha ilustracemi různých autorů, včetně Věnceslava Černého. Vázané, některé listy uvolněné, zadní desky poškozené. Celkově stav odpovídající stáří knihy.
Kniha už je prodanáCena:300.00KčMoravský ilustrovaný zpravodaj - roč. 1932
Periodika
Kompletní svázaný ročník společenského časopisu, 2 svazky, chybí č. 1. Množství aktualit ze spol. života z domova i zahraničí doplněných fotografiemi, romány na pokračování a reklamami.
- Poloplátěná vazba formátu A3, na jednotlivých číslech je vidět že byly nejprve někde skladovány než byly svázány. Jejich opotřebení je nestejnoměrné. Vazby svazků nejsou identické, bylo použito různé desky.Kniha už je prodanáCena:480.00KčPYTLÍK, Radko - JANKOVIČ, Milan: Trn v zrcadle doby
Periodika|Různé
Panorama, Praha 1984. 1. vydání.
- Celoplátěná vazba s obálkou. Výborný stav.
Cena:140.00KčTopičův sborník literární a umělecký
Periodika
Roč. 1916 leden až září. Roč. 1915 říjen až prosinec.
- Sešity jsou v poměrně dobrém stavu, některé mají otřepané okraje, kromě sešitu Září 1916 který má rozpadlé desky. Sešity jsou vložené do originálních celoplátěných desek pro toto periodikum určených.Cena:630.00KčTrn - humoristický občasník 68/4
Periodika
Vydává Večerní Brno - Divadlo U Jakuba. Na obálce koláž Bohumila Štěpána.
Velmi dobrý stav, 32 stran.
Cena:200.00KčTýden světem - 1913 ročník: 1
Periodika
Nekompletní ročník obsahuje jednotlivé sešity spol. obrazového žurnálu: č. 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13.
- Sešity jsou v poměrně dobrém stavu, některé mají popraskaný hřbet.Cena:1200.00KčVojenský svět - roč. 1937
Válečné|Periodika
Vydal a redigoval Otakar Vaněk, Praha 1937. Kompletní ročník svázaný do redakční vazby. 480 str.
-Celoplátěná vazba v horní části poškozena zvlhnutím,obsah sám je ve velmi dobrém stavu.Cena:650.00KčVýtvarné umění - ročník 1964
Umění » Výtvarné umění|Periodika
Vydal Svaz Československých výtvarných umělců, Praha. Obálka a grafická ůprava Milan Hegar. Kompletní svázaný ročník časopisu, který se zabýval především odbornou kritikou současného umění. Obsahuje velké množství kvalitních černobílých i barevných fotografií.
- Poloplátěná vazba, velmi dobrý stavCena:320.00KčVýtvarné umění - ročník 1965
Umění » Výtvarné umění|Periodika
Vydal Svaz Československých výtvarných umělců, Praha. Obálka a grafická ůprava Milan Hegar. Kompletní svázaný ročník časopisu, který se zabýval především odbornou kritikou současného umění. Obsahuje velké množství kvalitních černobílých i barevných fotografií.
- Poloplátěná vazba, velmi dobrý stavCena:320.00KčVýtvarné umění - ročník 1966
Umění » Výtvarné umění|Periodika
Vydal Svaz Československých výtvarných umělců, Praha. Obálka a grafická ůprava Milan Hegar. Kompletní svázaný ročník časopisu, který se zabýval především odbornou kritikou současného umění. Obsahuje velké množství kvalitních černobílých i barevných fotografií.
- Poloplátěná vazba, velmi dobrý stavCena:320.00KčZájmy československého Cukráře - roč. VI.
Periodika
Odborný list Svazu společenstev cukrářů, perníkářů, čokoládníků, výrobců oplatek a voskářů vRepublice Československé v Praze. Vydal tentýž svaz, Praha 1927. Měsíčník obsahuje množství dobových reklam, inzeráty a množství zpráv z oboru, ekonomiky. Kniha obsahuje všech 12 čísel ročníku v originálních deskách.
-Celoplátěná vazba autenticky ušpiněná dnem nějakého rendlíku, velmi dobrý stav.Kniha už je prodanáCena:1400.00Kč- Stránky: 1






