Sběratelství
- Stránky: 1 2 Další »
BECHER, U. - KOHLBERGER, H. - REINERT, H.: Lexikon Modelleisenbahn
Různé|Sběratelství|Cizojazyčné
VEB Verlag für Verkehrswesen, Berlin 1972. 357 stran. Fotografie, nákresy.
- Celoplátěná vazba s obálkou. Výborný stav.
Cena:1500.00KčBENEŠ, Pavel: Technika překonává prostor a čas
Sběratelství|Technická literatura
Kniha o vývoji a druzích dopravních prostředků. Mladá fronta, Praha 1955, 550 str., 1. vyd.
Poloplátěná vazba, dobrý stav, ilustrační část uspořádal a původními ilustracemi doplnil Theodor Rotrekl
Kniha už je prodanáCena:350.00KčBRAUNOVÁ, Alena: Kouzlo keramiky a porcelánu
Sběratelství|Umění » Výtvarné umění
Práce, Praha 1978. 1. vydání. 416 stran, 56 příloh.
- Vázané, s obálkou. Výborný stav.
Kniha už je prodanáCena:400.00KčČeskoslovensko 1968. Katalog známek
Různé|Sběratelství
POFIS, Praha 1968.
- Vázané, s obálkou. Listy mírně zažloutlé, jinak výborný stav.
Cena:150.00KčDějiny peněz na území ČSSR
Sběratelství
Vydalo Národní muzeum, Praha 1982. Knihu připravil autorský kolektiv numismatického oddělení NM. Redakce Jarmila Hásková. Autoři fotografií Antonín Bláha a Jindřich Marco. Kniha obsahuje fotografie všech platidel včetně popisů. 88 str.
- Původní brož s obálkou, velmi dobrý stav. Listy mají stářím zkřehlý papír a jsou místy potrhané a vyspravené. Celkově dobrý stav.Kniha už je prodanáCena:260.00KčDURDÍK, J. - HEJDOVÁ, D. - HNÍKOVÁ, D. - KYBALOVÁ, L. - MUDRA, M. - STARÁ, D. - UREŠOVÁ, L.: The Pictorial Encyclopedia of Antiques
Sběratelství|Cizojazyčné
Vydala Artia, Praha 1968, v anglické mutaci pro britský, americký a australský trh. Velmi obsáhlá publikace zabývající se všemi obory starožitností včetně zbraní. Doplněno rozsáhlým čb. i barevným obrazovým materiálem.
Kniha je vybavena jmeným, věcným a místním rejstříkem a odbornou terminologií. Jednotlivé kapitoly pak seznamy zdrojů. 496 str.
- Celoplátěná vazba s mírně poškozenou obálkou, jinak výborný stav. Listy mají stářím zkřehlý papír a jsou místy potrhané a vyspravené. Celkově dobrý stav.Cena:720.00KčGLÜCKSELIG, Josef: Atentáty na umění
Různé|Sběratelství|Umění » Výtvarné umění
ČTK.Pragopress, Praha 1971. 1. vydání.
- Brožované. první strana obálky zlomená, jinak výborný stav.
Cena:80.00KčHÁSKOVÁ, Jarmila: Česká mince v době románské - k ikonografii českých denárů 10. - 12. stol.
Sběratelství
Vydalo Chebské muzeum v Chebu, Česká numismatická spol., pobočka Cheb, 1975. Kniha obsahuje německé resumé a obrazovou část s 57 detailními černobílými fotografiemi.
- Původní brož, velmi dobrý stav. Listy mají stářím zkřehlý papír a jsou místy potrhané a vyspravené. Celkově dobrý stav.Kniha už je prodanáCena:160.00KčHÁSKOVÁ, Jarmila: České, moravské a slezské mince 10. - 20. stol. sv. III. Pražské groše (1300- 1526)
Sběratelství
Vydalo Národní muzeum, Praha 1991. Velmi obsáhlá publikace věnující se tomuto významnému platidlu. Obsahuje fotografie variant z průběhu platnosti včetně velmi přesných popisů i s udáním sbírky. 282 str.
- Celoplátěná vazba s obálkou. Výborný stav. Listy mají stářím zkřehlý papír a jsou místy potrhané a vyspravené. Celkově dobrý stav.Kniha už je prodanáCena:420.00KčHÁSKOVÁ, Jarmila: Chebské mince z 12 a 13 století
Sběratelství
Vydalo Chebské muzeum v Chebu za spolupráce numismatického oddělení Národního muzea v Praze, 1972. Kniha obsahuje německé resumé a obrazovou část s 43 detailními černobílými fotografiemi.
- Původní brož, výborný stav. Listy mají stářím zkřehlý papír a jsou místy potrhané a vyspravené. Celkově dobrý stav.Kniha už je prodanáCena:180.00KčHIRSCH, Ervín - FRANĚK, Jaroslav: Československé známky
Sběratelství
Vydal F. Borový, Praha 1935. Druhé vydání velmi obsáhlé monografie. 436 str.
- Celoplátěná vazba s titulní stránkou na deskách, dobrý stav.Kniha už je prodanáCena:1400.00KčHLINKA, Bohuslav - RADOMĚŘSKÝ, Pavel: Peníze celého světa
Různé|Sběratelství
Mladá fronta, Praha 1987. 3. doplněné vydání, v MF druhé. 295 stran.
- Celoplátěná vazba s obálkou. Výborný stav.
Cena:130.00KčHONL, Ivan Dr.: Z minulosti karetní hry v Čechách
Sběratelství
vydal Vladimír Žikeš 1947, (10. svazek Žikešových špalíčků), četné barevné i černobílé reprodukce karet
-velmi dobrý stav
Kniha už je prodanáCena:150.00KčHOŘENÍ, B. - LNĚNIČKA, J.: Letecké modelářství a aerodynamika
Sběratelství|Technická literatura
Naše vojsko, Praha 1977. 1. vydání. 293 stran.
- Vázané, bez obálky. Výborný stav.
Kniha už je prodanáCena:250.00KčKALINA, Jiří: Modelářské motory
Sběratelství|Technická literatura
Naše vojsko, Praha 1980. 1. vydání. 195 stran.
- Brožované. Výborný stav.
Kniha už je prodanáCena:210.00KčKLUSÁK, VÁLEK, KOTALÍK, FISCHER: Umění a známka
Umění » Výtvarné umění|Sběratelství
Vydal Rapid, Praha 1978. Publikace vyšla jako katalog výstavy " Umění a známka ". Publikace obsahuje jak černobílé tak barevné reprodukce a seznam vystavených děl. 104 str.
- Původní brož, velmi dobrý stav.Cena:150.00KčKOLÍN - album reprodukcí obrazů K. Werana
Místopis|Sběratelství|Umění » Výtvarné umění
Vydalo knihkupectví J. Kašky v Kolíně, cca 1912
16 barevných reprodukcí pohlednicového formátu. Kartonové desky s vytlačeným secesním vzorem. Velmi dobrý stav.
Kniha už je prodanáCena:550.00KčKYBALOVÁ, Jana: Evropská kamenina
Sběratelství
Vydalo Aventinum Praha 1991. Kniha obsahuje 184 barevných a černobílých fotografií a doplňkové kresby, tabulky značek významných evropských dílen, odborný slovník, soupis významných evropských zbírek kameniny a jmený rejstřík.
- Celoplátěná vazba s obálkou, výborný stav.Kniha už je prodanáCena:550.00KčMEDKOVÁ, Eva - BOHMANNOVÁ, Andrea: Starožitný nábytek (údržba a opravy)
Sběratelství|Technická literatura
Státní nakladatelství technické literatury, Praha 1977. 176 stran, 186 obr. 1. vydání.
- Brožované. Výborný stav.
Kniha už je prodanáCena:200.00KčNOHEJLOVÁ-PRÁTOVÁ, Em.: Základy numismatiky
Sběratelství
Academia, Praha 1986. 2. doplněné vydání. 336 stran, 20 obr., 34 kříd. příloh.
- Celoplátěná vazba s obálkou. Výborný stav.
Kniha už je prodanáCena:400.00Kč- Stránky: 1 2 Další »












