Válečné
- Stránky: 1 2 3 4 5 Další »
BEK, Alexander: Za námi Moskva
Beletrie|Válečné
Naše vojsko, Praha 1950. 14. vydání.
- Vázané, bez obálky. Desky trochu špinavé, listy mírně zažloutlé. Velmi dobrý stav.
Cena:70.00KčBENEŠ, Edvard: Paměti část II. - Od Mnichova k nové válce a k novému vítězství sv. 1.
Válečné
vyd. Orbis Praha 1948, typo K. Svolinský, 24 str. hlubotiskových obr. příloh. Vyšlo v ed. Kmen.
- Poloplátěná vazba s obálkou v horní části potrhanou a mírně zažloutlou jinak velmi dobrý stav.Cena:89.00KčBROD, Toman - DOLEŽAL, Jiří: Nastal čas boje - čs. protifašistický odboj v obrazech 1938 - 1945
Válečné
Vydalo Naše vojsko, Praha 1965. I. vydání. Obálku, vazbu a předsádky navrhl Milan Albich. 264 stran + 8 příloh.
- Celoplátěná vazba s obálkou na horním okraji natrženou jinak velmi dobrý stav.Kniha už je prodanáCena:180.00KčBUĎONNYJ, S. M.: Rudá jízda
Různé|Válečné
Naše vojsko, Praha 1985. 1. vydání. Fotogr. přílohy.
- Celoplátěná vazba s mírně opotřebenou obálkou, jinak výborný stav.
Cena:120.00KčCLOSTERMANN, Pierre: Velký cirkus - vzpomínky francouzského stíhacího pilota v RAF
Válečné
Vydalo Naše vojsko, Praha 1970. Obálku, vazbu afrontispice navrhl Aleš Krejča.
- Celoplátěná vazba s obálkou drobně na okrajích potrhanou, jinak velmi dobrý stav.Cena:90.00KčCLOSTERMANN, Pierre: Velký cirkus
Válečné
Naše vojsko, Praha 1990. 3. vydání.
- Celoplátěná vazba s obálkou. Výborný stav.
Cena:120.00KčČAKOVSKIJ, Alexandr: Blokáda (3 svazky)
Beletrie|Válečné
Naše vojsko, Praha 1983. 1. vydání. Ilustr.: J. Lukavský.
- Celoplátěná vazba, 1. díl bez obálky a trochu uvolněný ve hřbetu, další dva díly s mírně poškozenou obálkou, jinak výborný stav.
Kniha už je prodanáCena:210.00KčDeník Anne Frankové
Různé|Válečné
Státní nakladatelství dětské knihy, Praha 1964. 3. vydání (v SNDK první).
- Brožované, velmi dobrý stav.
Kniha už je prodanáCena:140.00KčDie Wehrmacht. Das Buch des Krieges 1939/40.
Válečné|Cizojazyčné
Die Wehrmacht, Berlin 1940. Herausgegeben vom Oberkommando der Wehrmacht. 319 stran. Množství čb fotografií, mapa.
- Celoplátěná vazba s obálkou. Desky poškozené vodou, jinak velmi dobrý stav.
Kniha už je prodanáCena:800.00KčFAJTL, František: Vzpomínky na padlé kamarády
Různé|Válečné
Mladá fronta, Praha 1980. 1. vydání. 360 str. textu, 8 str. přílohy.
- Vázané, s obálkou. Výborný stav.
Kniha už je prodanáCena:100.00KčFÉNELONOVÁ, Fania: Dívčí orchestr
Beletrie|Historie|Válečné
Naše vojsko, Praha 1984. 1. vydání
- Brožované. Výborný stav.
Kniha už je prodanáCena:120.00KčFORTY, R. L.: Popletené historie
Beletrie|Válečné
Družina čsl. legionářů, Praha 1927. Humoresky.
- Brožované. Velmi dobrý stav.
Kniha už je prodanáCena:130.00KčFUČÍK, J.: Reportáž psaná na oprátce
Beletrie|Válečné
Státní nakladatelství dětské knihy, Praha 1950. 11. vydání, v SNDK první. Ilustr. V. Fuka.
- Vázané s mírně opotřebenou obálkou. Výborný stav.
Cena:250.00KčGOTTLIEB, Fr.: Po druhé Tobruk
Válečné
Naše vojsko, Praha 1946. 2. vydání. Fotogr. přílohy.
- Brožované, bez obálky. Velmi dobrý stav.
Kniha už je prodanáCena:150.00KčGREGOR, Manfred: Most
Beletrie|Válečné
Mladá fronta, Praha 1962. 1. vydání.
- Vázané, vazba nepůvodní, pův. brožované. Zadní desky brožované odlepené. Listy zažloutlé, velmi dobrý stav.
Cena:100.00KčHAMŠÍK, D. - PRAŽÁK, J.: Bomba pro Heydricha
Různé|Válečné
Mladá fronta, Praha 1965. 3. vydání.
- Vázané, s opravenou obálkou. Výborný stav.
Kniha už je prodanáCena:100.00KčHEMINGWAY, E.: Sbohem, armádo!
Beletrie|Válečné
Státní nakladatelství krásné literatuiry, hudby a umění, Praha 1958. 1. vydání v SNKLHU.
- Vázané, s obálkou. Výborný stav.
Cena:150.00KčHERSEY, John: Hirošima
Válečné
vyd. Melantrich Praha 1947, z amerického originálu přeložila R. Matějovská. Přímá výpověď účastníků katastrofy, autor byl novinář.
- Poloplátěná vazba s obálkou v ohybech prasklou a na horním okraji otřepenou jinak dobrý stav.Kniha už je prodanáCena:75.00KčHEŘTOVÁ, Yvette: Zákopová válka
Válečné
Naše vojsko, Praha 1988. 2. přeprac. vydání. 376 stran, 16 příloh.
- Brožované, desky mírně opotřebené, vazba trochu uvolněná. Velmi dobrý stav.
Cena:90.00KčHOFFMANN, Bedřich: A kdo vás zabije
Filozofie a náboženství|Historie|Válečné
Společenské podniky, Přerov 1947. 4. vydání. 589 stran. Život a utrpení kněžstva v koncentračních táborech.
- Vázané. Dobrý stav.
Cena:140.00Kč- Stránky: 1 2 3 4 5 Další »
















