Upozorňujeme zájemce o OSOBNÍ ODBĚR, že knihy je nutné předem objednat.

Pravidla nákupu

 

  • Zboží zasíláme prostřednictvím České pošty na dobírku, případně můžete zaplatit na účet předem. Poštovné činí 85 Kč (platba na účet), respektive 170 Kč (dobírka). Při objednávkách nad 1500 Kč poštovné neúčtujeme. Ujišťujeme vás, že tyto ceny, ač se někomu mohou zdát vysoké, stěží pokryjí náklady, natož práci s balením a zasíláním spojenou.
  • Pokud zvolíte platbu předem, potřebné údaje (číslo účtu, variabilní symbol) se dozvíte po dokončení objednávky. Při zasílání z ČSOB nebo Poštovní spořitelny budou peníze na náš účet připsány během chvilky, při mezibankovním převodu počítejte s prodlevou (většinou 1-2 pracovní dny, záleží na zvycích vaší banky a denní době podání platebního příkazu).
  • Knihy obvykle odesíláme do druhého dne od přijetí objednávky (případně platby).
  • Zvolíte-li při objednání "Osobní převzetí", můžete si zboží vyzvednout a zaplatit přímo v antikvariátu (adresu a otevírací dobu najdete v sekci Kontakt). Obvykle jsou knihy připraveny k vyzvednutí následující den či ještě ten den odpoledne (při dopoledním objednání). Ale nelze to zajistit vždy, doporučujeme tedy domluvit se individuálně e-mailem či telefonicky.
  • V tuto chvíli zasíláme pouze po ČR. Zákazníkům ze Slovenska i jiných zemí býváme ochotni vyhovět, ale je nutné se individuálně a předem domluvit e-mailem nebo telefonicky a zejména si ujasnit výši poštovného a způsob zaplacení.
  • Pokud není uvedeno jinak, jsou knihy v dobrém stavu s případným opotřebením odpovídajícím jejich stáří. Zboží zveřejněné v internetovém katalogu je uloženo v odděleném skladu a není tedy zároveň k dispozici v kamenné prodejně, díky čemuž může být jeho stav nadále zachován. Znamená to však, že pokud máte zájem si knihy prohlédnout či zakoupit osobně, bývá nutné se domluvit předem.

 

 

Nakupování v tomto internetovém obchodě se řídí zákonem č. 367/2000 Sb.

 

  • Všechny uvedené ceny jsou konečné.
  • Odeslané objednávky jsou závazné.
  • Nakupující má možnost do 14 dnů od zakoupení vrátit zboží v původním stavu na adresu prodejce.
  • Všechny potřebné informace o prodejci jsou uvedeny na straně Kontakt.
 
 
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

.


Upozorňujeme zájemce o OSOBNÍ ODBĚR, že knihy je nutné předem objednat. Viz Pravidla nákupu.