Umění
- Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 26 Další »
Albrecht Altdorfer
Umění » Výtvarné umění
Vydal S. V. U. Mánes - Melantrich a. s. v Praze 1942. Vyšlo v edici Prameny sbírka dobrého umění sv. 52., řídí F. Muzika též úprava. 25 celostránkových příloh + 4 str. textu. Formát A3.
- výborný stav bez přebalu.Cena:120.00KčALEŠ, Mikoláš.: Špalíček národních písní a říkadel
Umění » Výtvarné umění|Ilustrované » ALEŠ, Mikoláš
Vydal Orbis, Praha 1951
Vázané v plátně, výborný stav, A4.
Cena:180.00KčALEŠ, Mikoláš: Vlast a národ. Obrazy z dějin
Různé|Umění » Výtvarné umění
Melantrich, Praha 1940. 329 str.
- Celoplátěná vazba, s obálkou dole poškozenou. Výborný stav. P
Cena:100.00KčAndrey Goncharov
Umění » Výtvarné umění|Cizojazyčné
Vydalo Aurora Art Publishers. Leningrad 1973. Monografie Andreje Gončarova v ruské a anglické mutaci. Obsahuje 65 velmi kvalitně tištěných vyobrazení na křídovém papíře. 144 str. formát A3.
- Celoplátěná vazba s obálkou na zadní straně natrženou, jinak výborný stav.Cena:160.00KčARISTOFANES: Ženský sněm (komedie)
Umění » Divadlo » Divadelní hry
Kvasnička a Hampl, Praha 1924.
Nová bibliotéka, sv. II. Brožované, hřbet přelepen lepenkou.
Cena:150.00KčARPINO, Giovanni - LECALDANO, Paolo: Rembrandt
Umění » Výtvarné umění
Odeon, Praha 1981
68. svazek edice Světové umění. Kniha má 64 barevných a 773 černobílých reprodukcí. V plátně, velmi dobrý stav.
Cena:250.00KčARTIERI, Giovanni - VALLIEROVÁ, Dora: Henri Rousseau
Umění » Výtvarné umění
Odeon, Praha 1980.
66. svazek edice Světové umění. Kniha má 64 barevných a 332 černobílých reprodukcí, velmi dobrý stav.
Cena:250.00KčATZ, Karl: Die christliche Kunst in Wort und Bild
Umění » Výtvarné umění|Cizojazyčné
oder ein praktisches Handbuch zur Erforschung und Erhaltung der Kunstdenkmale mit mancherlei Fingerzeigen bei Restaurirungen oder neuen Werken, von K. A. Zweite, reich vermehrte Auflage mit sehr vielen Illustrationen. Bozen, nákl. vlastním, 1884, 270 str., 413 číslovaných ilustrací v textu.
Slovník pojmů z oblasti křesťanského umění, doplněný množstvím pěkných ilustrací.
- Dobová ind. poloplátěná vazba se stopami stáří a užití, v dobrém stavu.Cena:650.00KčBACHTÍK, BERKOVEC, POKORNÝ, LAJCHA: Shakespeare v hudbě a na našem jevišti
Umění » Hudba|Umění » Divadlo
Vydalo St. hudební nakl., Praha 1964. Obálku a vazbu navrhl J. Rathouský. 45 fotopříloh z nastudování Shakespearových her v Čs. divadlech. 144 str.
- Celoplátěná vazba s obálkou která má drobné odřeninky, jinak velmi dobrý stav.Cena:130.00KčBEDNÁŘ, Kamil: Johanes doktor Faust
Dětské|Umění » Divadlo » Divadelní hry
Státní nakladatelství dětské knihy, Praha 1959. 2. vydání (v SNDK první). Il. Miloslav Troup.
- Vázané, s obálkou trochu špinavou a odřenou. Jinak výborný stav.
Cena:250.00KčBEK, Josef - HOŘEC, Petr: Toulavý den
Různé|Umění » Divadlo|Umění » Film
Kruh, Hradec Králové 1988. 1. vydání.
- Vázané, s obálkou trošku opotřebenou. S podpisem J. Beka. Výborný stav.
Cena:200.00KčBENZ, Richard: Památník Beethovenových slov
Umění » Hudba
Topičova edice, Praha 1941.
Brožované, Obálka a grafická úprava Cyrila Boudy. Velmi dobrý stav.
Cena:120.00KčBERNARD, J. - FRÝDLOVÁ, P.: Malý labyrint filmu
Umění » Film
Albatros, Praha 1988. 1. vydání.
- Vázané, s obálkou. Výborný stav.
Cena:300.00KčBERTEAUTOVÁ, Simone: Edith Piaf (vyd. 1974)
Beletrie|Umění » Hudba
Československý spisovatel, Praha 1974. 2. vydání.
- Brožované s obálkou. Výborný stav.
Kniha už je prodanáCena:120.00KčBERTEAUTOVÁ, Simone: Edith Piaf (vyd. 1990)
Beletrie|Umění » Hudba
Československý spisovatel, Praha 1990. 4. vydání.
- Brožované, bez obálky. Výborný stav.
Cena:120.00KčBidlova čítanka
Různé|Umění » Výtvarné umění
Státní nakladatelství krásné literatury, hudby a umění, Praha 1959. 1. vydání. 502 stran.
- Vázané, bez obálky. Výborný stav. P
Cena:150.00KčBLAŽÍČEK, J. Oldřich: Michelangelo
Umění » Výtvarné umění
Vydal Odeon, Praha 1975 v edici Malá galerie sv. 14.
- Celoplátěná vazba s obálkou, výborný stav.Cena:140.00KčBLAŽÍČEK, J. Oldřich: Raffael
Umění » Výtvarné umění
Vydal Odeon, Praha 1982 v edici Malá galerie sv. 33. 45 barevných vyobrazení.
- Celoplátěná vazba s obálkou na přední straně dvakrát drobně natrženou jinak výborný stav.Cena:100.00KčBOČEK, J. K. (red.): Arnošt Hrabal - básník lesa
Umění » Výtvarné umění
Uherské Hradiště, Závodní klub ROH, 1969, 8°, 31 s. textu + 12 příloh s vyobrazeními grafik A. Hrabala. Původní složky v deskách, velmi dobrý stav.
Cena:250.00KčBOHÁČ, Ladislav: Tisíc a jeden život
Umění » Divadlo
Odeon, Praha 1981. 1. vydání. Obr. přílohy.
- Vázané, bez obálky. Výborný stav.
Cena:150.00Kč- Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 26 Další »













